Opel İnsignia Güvenlik Testlerinden 5 Yıldız Aldı AMA !!

0
259

Dünyanın en prestijli otomobil markalardan biri olan Opel, tüm dünyada yarattığı bu güveni, kaliteli malzeme ve kaliteli işçiliğe borçlu. Ülkemizde de çok tutulan Oprl modelleri, hem ikinci elde hem de sıfır araç satışlarında oldukça iyi bir pazar payına sahip. Opel, güçlü bir sedan olan İnsignia modeli ile Euro NCAP çarpışma testlerinden beş yıldız aldı.

Opel İnsignia Güvenlik Testlerinden 5 Yıldız Aldı
Sedan sınıfının en şık marka model kombinasyonlarından biri olan Opel İnsignia, konforlu olduğu kadar güvenli de. 2017 Haziran ayında çarpışma testlerine tabi tutulan yeni Opel İnsignia, çok başarılı sonuçlar elde etti. Testler, bilindiği üzere, yetişkin yolcu güvenliği ve çocuk yolcu güvenliği olmak üzere iki farklı aşamada yapılıyor. Yetişkin güvenliğinde %93 ve çocuk güvenliği konusunda %85 başarılı bulundu.

2017 Opel İnsignia
Opel’in binek segmentte sunduğu İnsignia, L şeklindeki led ışıklandırma ve güçlü motor ile kullanıcıyı etkilemeyi başarıyor. Yeni İnsignia’da aks biraz daha uzamış ve yükseklik azalmıştı. Ayrıca ağırlığı da önemli ölçüde azalan araç, çok daha sportif bir sedan görünümü aldı. Yine son model insignia’larda iç hacim de genişledi. Yenilenen Opel İnsigina hakkında daha fazla bilgi edinmek için Opel İnsignia Test Sürüşü içeriğini okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin