Fiat 124 Spider Fiyatı Ne Kadar? Teknik Özellikleri Ve Yakıt Tüketimi

0
281

Son bir kaç aydır otomotiv dünyasının konuştuğu bir otomobil var Fiat 124 Spider.Fiat 124 Spiderın fiyatı, teknik özellikleri, donanımı, segmentindeki rekabet gücü ve daha pek çokdetaymerak konusu oldu.Fiat 124 Spider hakkında merak edilenler veFiat 124 Spider Türkiye fiyatıhakkındaki detaylar şöyle:

Yeni NesilFiat 124 Spider
Son versiyon Fiat 124 Spider, ilk kez 2015 yılında üretildi. Aracın temel tasarımı ise 1960’lara dayanıyor. Geçmişten aldığı ilhamla bugüne ışık tutan bir tasarım anlayışına sahip. Otomotiv tarihinin en önemli roadster modellerinden biri olanFiat 124 Spider, bugün hem manuel hem de otomatik şanzıman seçeneğine sahip.

2017 ModelFiat 124 Spider Fiyatları
31.08.2017 tarihine kadar geçerli olan ve marka tarafından duyurulan 2017Fiat 124 Spider fiyat listesi şöyle:
Classica 1.4 M.Air 140 Hp 145 bin TL
Lusso 1.4 M. Air 140 Hp 155 bin TL
Lusso 1.4 M. Air 140 Hp AT6 170 bin TL


Fiat 124 Spider Renkleri
Fiat 124 Spider, 8 farklı renk seçeneği sunuyor.Renk seçeneği oldukça geniş olan bu muhteşem araçta renkler; pastel tonlar, metalik tonlar ve katmanlı renkler şeklinde üç sınıfa ayrılmış. Tutku kırmızısı, kutup beyazı aracın pastel tonlardaki renkleri. Metalik tonlarda iseFiat 124 Spider aliminyum gri, meteor gri, dinamik mavi, titanyum bronz renkleri sunuluyor.Fiat 124 Spider’ın katmanlı renkleri de sonsuz siyah ve kristal beaz.

Fiat 124 Spider Teknik Özellikleri
7 inç dokunmatik ekran, DAP radyo, iki adet USB ve bir AUX girişi, wifi, bluetooth bağlantısı kokpitteki dijital ekranın sunduğu teknik detaylardan sadece bazıları.

Teknik açıdan en beğenilen özelliklerinden biri de mükemmel ağırlık dağılımıdır. Böylece hem sürüş keyfi açısından hem de güvenlik açısınından mükemmel sonuç sunar.


Fiat 124 Spider Tasarım Özellikleri Nasıl?
Petek görünümlü altıgen üst ızgarası çok belirleyici bir özellik olarak aracın kendine özgü yapısına vurgu yapıyor. Çift çıkışlı egzoz ile segmentine işaret ediyor. Yatay formlu farklar ve motor ızgarasındaki çizgiler de aracın efsanevi geçmişine işaret ediyor. Elbette yeni jenerasyonFiat 124 Spider’da led farlar, dokunmatik ekran gibi yenilikçi yaklaşımlar söz konusu. Yeniyle eskinin gerçek bir karması olanFiat 124 Spider, hem köklü hem çok yeni olma özelliklerini bir arada ve çok şık çok dengeli bir biçimde üzerinde taşıyabiliyor.

‘Jön geri döndü’ sloganıyla tanıtılanFiat 124 Spider, tasarımıyla gerçekten de filmlerden en çok da Bond filmlerinden fırlamış gibi.

Açılır Tavan
Manuel açılan tavan aracın en can alıcı özelliklerinden biri. Elektrikli yan aynalarla birlikte oldukça havalı görünen bu cam tavanı açarak çok keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Fiat 124 Spider Güvenlik paketinde Neler Var?
ABS (klitlenme karşıtı frenleme sistemi, EBD (elektronik fren güç dağılımı), BAS (panik fren destek sistemi), ESP (elektronik stabilite prgramı), TCS (Çekiş kontrol sistemi), MSR (motor freni tork düzenleme sistemi) DST (dinamik direksiyon geri bildirim sistemi), TPMS (lastik basıncı isleme sistemi), yokuş kalkış destek sistemi, sürücü ve ön yolcu hava yastığı, yan hava yastıkları, gündüz farı, immobilizer standart olarak sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin