2018 Model Volkswagen Polo GTi Fiyatı Ve Detaylı İnceleme

0
2

Son bir senedir bilhassa Volkswagen hayranları merakla son model Polo’nun ücretinin izah etmesini bekliyordu. Yakıt ile ilgili oldukça iyi bir optimizasyon sunan ve ülkemizin en popüler orta segment otomobillerinden biri olan Polo, hem yenilendi hem de daha keyifli bir hale geldi. Peki, 2018 model Polo kaç para?

Her dönem çok sevilen bir otomobil olmayı başarah Polo, kompakt, pratik, kuvvetli, güvenli, ekonomik bir tercih olarak markanın gücüne güç kattı yıllarca. İlk Volkswagen Polo modeli 1975’te piyasaya sürülmüş ve o günden bugüne araç, dünya genelinde popülaritesini hiç kaybetmemiş.

Yeni Polo ise ufak motorla iyi performans sunan bir otomobil olarak sahiden çok çekici görünüyor. Elbette onu çekici kılan tek şey motor performansı değil. Tasarım ve dijital entegrasyon da çok keyifli.


6. Nesil Polo Karşınızda
Ülkemizde satışa sunulan yeni Polo şimdiden yollara çıktı. Bilhassa İstanbul’da onu görmek olası. Gittikçe de sayısı artacak gibi. Son model Volswagen Polo’nun ücreti ise 65 bin TL’den başlıyor. Elbette alacağınız donanım ve Polo motor seçeneklerine göre ücret değişiyor. Peki merakla beklenen VW Polo GTi sürüm fiyatı ne?

Yeni Polo GTi Fiyatı
Son model Polo Gti Almanya’da satışa sunuldu. Gittikçe diğer Avrupa ülkelerinde ve ülkemizde de satışa çıkarılacak. Aracın Almanya fiyatı belli fakat Polo GTi Türkiye fiyatı daha belli değil. Lakin Almanya’daki fiyat bize biraz fikir veriyor. Almanya’da 23.950 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Volkswagen Polo GTi modeli, ülkemizde vergilerle beraber net rakama erişecek.


2018 Model Polo GTi İle ilgili
2.0 hacimli Turbo motor ile karşımıza çıkan otomobilin teknik ayrıntıları gerçekten oldukça etkileyici. Tüm ayrıntıları burada izah etmesek da yakında otomobil test2 sürüşleri sayfamızda bir Volkswagen Polo GTİ Test Sürüşü muhtevasının olacağının müjdesini verelim. Sıfır kilometre Polo Gti almayı düşünüyorsanız 200ps güç ve 320 Nm tork değerine erişebilen bir otomobil motoruna sahip olacaksınız. Son model Polo GTİ motoru saattte 237 km hız yapabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin