2018 Kia – Sportage Fiyatı ve Detaylı İnceleme

0
1

Son senelerde SUV araç kategorisinde göz dolduran modeller arasında yer alan hem de SUV akımını başlatan Kia’nın Sportage modeli keyifli, havalı, hızlı, güvenli bir tercih olarak yüksek araç meraklılarına göz kırpıyor. Siz de ‘Kia Sportage alınır mı‘ diye düşünüp duruyorsanız bu haberimiz tam size göre…

Sıfır Kia Sportage ücreti, teknik özellikleri, donanım ayrıntıları üzerine biraz araştırma yaptık. İşte Sportage ile ilgili her şey:

Kia Sportage Ücreti ve Özellikleri
İlk Sportage modeli 1990’larda üretilmiş. Bu dönemde arazide kullanılmak üzere taarlanan bu araç, çiftlik sahipleri, arazide çalışan insanlar ve offroad tutkunları tarafından alaka görmüş. Son senelerde ise şehir içinde trafiğe yüksekten bakan havalı tarzıyla çok seviliyor ve hem şehirde hem de arazide güvenli kullanım için seçenek ediliyor.

İkinci El Kia Sportage Ücretleri
İkinci el Sportage almayı düşünüyorsanız, en uygun ücretlisi 50bin bandından izliyor. Elbette 2. el Sportage ücretlerimodele, yaşa, donanım özelliklerine, kilometre’sine, yakıt tüketim miktarına, vites veyahut şanzıman yapısına, hasar vaziyetine göre değişiyor. Ancak temiz Sportage bulursanız ve kuvvetli bir SUV araç almak niyetindeyseniz netlikle avantajlı bir çözüm ele geçirmiş olabilirsiniz.

Gelelim Yeni Kia Sportage’nin Özelliklerine
Marka, ‘geleceğin ip uçları onda’ sloganıyla tanıttığı Sportage modeli için bilhassa dijital teknolojiyi çok iyi bir optimizasyonla kullanmış. 88.900Tl başlangıç ücretiyle satışa sunulan 2017 model Sportage, LED’li Xenon farlar, LED tipi arka stop sinyal lambaları, aerodinamiği arttıran özellikler, 4.2 genişliğindeki LCD ekran gibi dikkat çekici özelliklere sahip.

Son model Sportage’de otomatik buğu önleyici, direksiyon kumandalı vites geçişi, oldukça geniş bir biçimde açılır tavan, gerektiğinde tamamiyle katlanabilen arka koltuklar, ısıtmalı ve soğutmalı koltuklar sürücüye olduğu kadar yolculara da konfor sunuyor.

Tasarımda çift egzoz çıkışı, konsolda hemen dikkat çeken tezat renklerdeki dikişler ehemmiyetli ve araç için öne çıkan özellikler.

2017 Model Sportage Renk Seçenekleri
Siyah metalik renk, Kırmızı metalik renk, uzay mavisi, mermi gri, beyaz metalik, gümüş gri renk seçenekleri var.

Hayalinizde Kia Sportage araç sahibi olmak varsa arabam.com ikinci el ve sıfır kilometre duyurularını izleyebilirsiniz. Kia markası ve Sportage modeli ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için arabam.com test2 sürüşü muhtevalarını okuyabilirsiniz. Sportage sene sonu kampanyaları hakkında bilgi edinmek ve kampanyalardan haberdar olmak üzere de bayileri takibe alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin