2018 BMW M2 Coupe Makyajlandı!

0
104

BMW M Serisi, otomotiv piyasasında kendini en fazla yenileyen araç modeli olmasıyla tanınır. Dünyanın en saygın otomobil markalarından biri olan BMW, kuvvetli ve etkileyici tarzı, çok önem verdiği malzeme kalitesi, sağlam işçilik gibi güven veren özelliklerine daimi trend olmayı da böylelikle ilave etmiş oluyor. Peki, 2018 model BMW M serisinin değişenlerineler?

Evvela serinin dikkat çeken aracı BMW M5 daha hazır değil. Başka bir deyişle son model BMW M5 nasıl olacak bilmiyoruz. Ancak BMW M serisinin diğer araçları bu sene ciddi bir biçimde makyajlandı. BMW M3 sedan ve BMW M4 modeli geçirdikleri makyajla ve aktüellemelerle çok dikkat çekmişti. Bilhassa far ve stop grubunda yapılan farklıklar öne çıkarılmıştı. Bu araçlarda motor ve performans ile ilgili çok büyük değişimler mevzubahis değil. Ancak daimi kendini yenileyen dijital dünyaya çok daha fazla entegre olmuş vaziyetteler. Bu da en çok kokpitte hissediliyor.

BMW M2 Coupe Makyajlandı!
BMW markasının en popüler araçlarından biri hiç şüphesiz BMW M2 Coupe’dir. Bu araç da bu sene yenilenenler listesinde bulunuyor. 2018 model BMW M2 Coupe, bilhassa tasarım ve dijital manada değişmiş görünüyor. Tasarım konusunda o da far ve stop ekibinde dikkat çeken bir yenileme sunuyor. Diğer dikkat çeken ayrıntı da aracın 4mm kadar yere inmiş olması. Aslında otomobil tasarımcıları, bu içinde bulunduğumuz bir kaç yıl yerden yüksek SUV ve SUV görünümlü araçların çok trend olduğunu ancak 5 yıl gibi bir müddet içinde yere yapışık spotif modellerin talep göreceğini söylüyorlar. Belki de BMW de bu öngörüyü dikkate almış olabilir.

Aracın kokpit bölümünde da ciddi bir değişim var. Çünkü, BMW mühendisleri, çok daha dijital çok daha konforlu bir kokpit tasarımı yaratmayu muvaffak olmuş.

Son model BMW M2 Coupe’nin performansına gelince, daha önceki BMW M2 ile arasında hemen hemen hiç bir değişim yok. Motor özellikleri şöyle:

3.0 lt,370 ps 465 nm tork,7 ileril çift kavramalı şanzıman, 250km/sn maksimum hız.
Hayalinizde bir BMW varsa  BMW FİYAT LİSTESİ  Bakarak bütçenize uygun BMW yi bula bilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin