2017’nın En Güvenli 3 Aile Arabası İşte Bu Modeller

0
352

Aile sahibi olmak öyle kolay değil, aileniz için her şeyin en iyisini seçmeniz ehemmiyetli. Konu araba almak olunca da istersıfır kilometre bir araba almaküzere olun isterikinci el bir arabatercih ediyor olun, kesinlikle güvenlik testleri yapılmış, güvenli aile arabalarına yönelin. Peki,2017’ninen güvenli aile arabalarıhangileri?

Euro NCAP güvenlik açısından 2017 seneyin aile arabalarını değerlendirdi.2017Euro NCAPaile arabasıderecelendirmesi ayrıntıları şöyle:

Euro NCAP Çarpışma Testi Neticelerine Göre En Güvenli Aile Arabaları Hangileri?
Euro NCAP 2017 aile aracı değerlendirmesi pek de şaşırtıcı değil. Araralarında Avrupa marka arabaların yoğun olduğu bir liste mevzubahis.

Euro NCAP 2017 model aile arabası değerlendirmesinde üç araç beş yıldız alarak dikkat çekti. Opel’in yenilenen İnsignia modeli, Volkswagen Arteon ve 2017 model Hyundai i30Euro NCAP’ten beş yıldız alan üç araç.

2017 Model Opel İnsignia Euro NCAP’te

Opel’in İnsignia modeli, geçtiğimiz senelerde ülkemizde istediği başarıyı yakalayamamıştı. Bilhassa yakıt optimizasyonu ile ilgili Türk tüketiciyi güldüremeyen Opel İnsignia 2017 seneye çok daha ekonomik bir tarzla girdi. Yenilenen İnsignia modelini daha öncearabam.com Test2 Sürüşü İçeriklerisayfasında tüm teknik, tasarım ve donanım ayrıntılarıyla tanıtmıştık. Dilerseniz bu yazıyı da okuyarak araç ile ilgili teferruatlı bilgi edinebilirsiniz. Elbette yeni bir İnsignia sahibi olmak üzerearabam.com duyurularını Opel İnsigniaşeklinde de süzebilirsiniz.

Peki,2017 model Opel İnsignia çarpışma testlerinden geçti mi?
2017 Model Opel İnsigniaEuro NCAPçarpışma testindenstandart güvenlik donanımıyla 5 yıldız aldı. Araç, sürücü güvenliğinde %93, çocuk güvenliğinde %85, yaya güvenliğinde %78 başarılı bulundu.

2017 Model Volkswagen Arteon Euro NCAP’te

Volkswagen’in Arteon modeli, son derece konforlu bir sedan olarak dikkat çekiyor. Aracın hem teknik özellikleri, hem tasarımı hem de donanım ayrıntıları onu konforlu ve çekici kılıyor. Bunlara ek olarakVolkswagen Arteon daEuro NCAParpışma testi neticelerinden oldukça iyi puan alanlar arasında. Şayet Volkswagen Arteon sizin de dikaktinizi çekiyorsa arabam.com sıfır kilometre kategorisindeVolkswagen Arteon ilanlarınısüzerek inceleyebilirsiniz. AyrıcaVolkswagen Arteon ile ilgili hazırladığımız haberegöz gezdirerek araç ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

2017 Model Hyundai i30 Euro NCAP

Yeniden beş yıldızı toplayan oldukça konforlu da bir aile aracı da Hyundai i30. Hyundai markasının çok sevilen i30 modeli, beş yıldız alan aile arabalarından biri. Hyundai i30 ile ilgili daha ayrıntılı bilgi içinarabam.com Test2 Sürüşü Muhtevaları Hyundai i30 içeriğiniokuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin