2017 Model Mini Cooper Tasarım Dikkat Çekici !

0
88

Sevimli fakat sportif, hafif fakat havalı bir otomobil denilince akla hemen Mini sınıfı gelir. Küçük sınıfın en saygın araçlarıdır Mini’ler. Ülkemizde de çok sevilen bu araç modeli, bu sene bir dizi yenilikle çıktı kullanıcının karşısına. Artık daha fazla online, daha fazla dijital ve daha fazla sürücüyü asiste edecek donanımda olmak isteyen Mini ailesi, kokpitte daha kullanışlı ayrıntılar sunuyor.

2017 model Mini’lerde bir takım yenilikler kullanıcıyı kalbinden vurdu. Zati tasarımı, kendine mahsus hatları ile çok sevilen ve çok özel bir kullanıcı kitlesine hitap eden Mini sınıfı, şimdi dijital entegresyonu çok daha kullanışlı kılan teferruatlarla kendini yeniledi. Genç Mini, daha da bir gençleşti.

Yeni Mini Cooper araçlarda kokpitte bir takım ehemmiyetli değişimler mevzubahis oldu. 2017 Mini Cooper almayı düşünenleri yakından ilgilendiren bu değişimler, kullanıcıya müthiş bir sürüş konforu yaşatıyor. Mühendis ve tasarımcılardan oluşan Mini ekibi, araç içi multimedya sistemini baz alan kokpit değişiminde güvenli ve konfor sürüşe odaklandı. İşte son model Mini’lerde değişenler:

Multimedya ekranının çözünürlüğü arttırıldı. Böylelikle ekrandaki her şey artık daha net. ÜStelik bu ekranla aracı kontrol etmek de daha keyifli.

Multimedya ekranında Head-up Display donanımı var.

Gösterge oturumuna gece sürüşü için, seçenkli olarak, turuncu renk ilave etti. Bu turuncu renk, sürücünün daha kolay biçimde ekrana odaklanmasını sağlıyor.

Alarmsız asistan sistemi geliştirildi. Bu sistem, bilhassa aracın nasıl kullanıldığını bir garikle daimi olarak ekrana yansıtıyor. Negatif bir vaziyet varsa hemen görebiliyorsunuz.

Bunlara ek olarak navigasyon sistemi, ayna ayarları, klima ayarları da yenilendi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin